OSIAGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Osiągnięcia dydaktyczne

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty

Konkurs historyczny (przygotowanie ucznia - mgr Włodzimierz Gałwiaczek):
2016 - Oskar Wlk - Laureat

Konkurs historyczny (przygotowanie uczniów - mgr Włodzimierz Gałwiaczek):
2007 - Paweł Koćwin, Artur Ciszewski - Finaliści

Konkurs biologiczny (przygotowanie ucznia - p. Marcin Borowiecki):
2007 - Bartłomiej Ciszewski - Finalista

Konkurs matematyczny (przygotowanie ucznia - mgr Anna Woźniak):
2007 - Sebastian Nowicki - Laureat

Konkurs geograficzny (przygotowanie uczniów - mgr Sylwia Łysik):
2007 - Paweł Koćwin, Artur Ciszewski - Finaliści

Konkurs historyczny (przygotowanie uczniów - mgr Włodzimierz Gałwiaczek):
2007 - Arkadiusz Mielczarek - Laureat

Konkurs historyczny (przygotowanie uczniów - mgr Włodzimierz Gałwiaczek):
2006 - Arkadiusz Mielczarek - Laureat

Konkurs geograficzny (przygotowanie uczniów - mgr Sylwia Łysik):
2006 - Paweł Koćwin, Arkadiusz Mielczarek - Finaliści

Konkurs języka polskiego (przygotowanie uczennicy - mgr Jolanta Siemińska):
2004 - Żaneta Leśniewska - Finalistka


Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (przygotowanie uczniów - mgr Włodzimierz Gałwiaczek):

2018 – Mariusz Ściegienka - II miejsce w powiecie
2017 – Martyna Rybak - I miejsce w powiecie
2016 - Kacper Zatorski - III miejsce w powiecie
2013 - Mateusz Śliwakowski - III miejsce w powiecie
2012 - Mateusz Śliwakowski - II miejsce w powiecie
2009 - Mateusz Mielczarek - II miejsce w powiecie
2008 - Bartłomiej Ciszewski - I miejsce w powiecie, udział w eliminacjach wojewódzkich
2007 - Bartłomiej Ciszewski - I miejsce w powiecie, V - w województwie
2006 - Patrycja Popiołek - I miejsce w powiecie, III - w województwie
2005 - Patrycja Popiołek - II miejsce w powiecie
2004 - Damian Kowalski - III miejsce w powiecie
2002 - Anna Urbaniak - III miejsce w powiecie


Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - zawody drużynowe (przygotowanie uczniów - mgr Marek Półrola):

2017 - II miejsce na etapie rejonowym /drużynowo/
2016 - I miejsce na etapie rejonowym /drużynowo/, udział w eliminacjach wojewódzkich
2015 - Adrian Koćwin I miejsce na etapie rejonowym
2015 - III miejsce na etapie rejonowym /drużynowo/
2014 - Mateusz Śliwakowski I miejsce na etapie rejonowym
2014 - III miejsce na etapie rejonowym /drużynowo/

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - zawody drużynowe (przygotowanie uczniów - mgr Włodzimierz Gałwiaczek):

2003 - II miejsce w powiecie
2002 - I miejsce w powiecie, udział w eliminacjach wojewódzkich
2001 - I miejsce w powiecie, VII w województwie



Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2017/2018

Nauczyciele WF: mgr Joanna Sukiennik, mgr Agnieszka Karasek, mgr Renata Turlejska-Macieląg

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt – I miejsce
Półfinał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Piłce Ręcznej dziewcząt – III miejsce
Wiosenny Turniej Sportowy dla uczniów klas I-III z terenu gminy Ładzice (w PSP w Jedlnie) – II miejsce


Rok szkolny 2016/2017

Nauczyciele WF: mgr Joanna Sukiennik, mgr Agnieszka Karasek, mgr Renata Turlejska-Macieląg

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt - I miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt - II miejsce
Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej dziewcząt - III miejsce
XXV Radomszczański Bieg Niepodległości - Weronika Kaczmarek VI miejsce
I Bieg Mikołajkowy w Radomsku – I oraz II miejsce w kat. chłopców, II miejsce w kategorii dziewcząt


Rok szkolny 2015/2016

Nauczyciele WF: mgr Joanna Sukiennik, mgr Agnieszka Karasek, mgr Renata Turlejska-Macieląg

XVIII edycja Coca- Cola Cup 2016 - III miejsce w finale wojewódzkim (dziewczęta)
Mistrzostwa Powiatu w szachach - IV miejsce drużynowo
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców - I miejsce dziewczęta
Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej dziewcząt - IV miejsce
Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej w Dobryszycach - III miejsce dziewczęta; III miejsce chłopcy
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Dobryszycach - I miejsce chłopcy
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt - III miejsce


Rok szkolny 2014/2015

Nauczyciele WF: mgr Waldemar Nita, mgr Joanna Sukiennik

Indywidualne Biegi Przełajowe – II miejsce Adrian Mielczarek
XXIII Radomszczański Bieg Niepodległości – II miejsce Adrian Mielczarek
Mistrzostwa Powiatu w Szachach – III miejsce drużynowo (J. Kordiak, D. Stolarczyk, Sz. Zatoń, K. Zatorski)
XVII edycja Coca- Cola Cup 2015 – II miejsce drużynowo chłopcy (etap powiatowy)
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – II miejsce drużynowo- chłopcy


Rok szkolny 2013/2014

Nauczyciele WF: mgr Waldemar Nita, mgr Joanna Sukiennik

XXII Radomszczański Bieg Niepodległości - II miejsce Adrian Mielczarek
Indywidualne Biegi Przełajowe - IV miejsce Adrian Mielczarek
Indywidualne Biegi Przełajowe - III miejsce (drużynowo) dziewczęta
Indywidualne Biegi Przełajowe - III miejsce (drużynowo) chłopcy


Rok szkolny 2012/2013

Nauczyciele WF: mgr Waldemar Nita, mgr Joanna Sukiennik, mgr Agnieszka Karasek - Wilkoszewska

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej (chłopcy) - II miejsce
Runda eliminacyjna rozgrywek Coca Cola Cup 2013 XV edycja - II miejsce
Liga lekkoatletyczna - I miejsce Przemysław Nowak 1000m
Indywidualne Biegi Przełajowe - I miejsce Przemysław Nowak
Indywidualne Biegi Przełajowe - V miejsce Kamil Wieczorek
Indywidualne Biegi Przełajowe - I miejsce (drużynowo) chłopcy
Indywidualne Biegi Przełajowe - IV miejsce (drużynowo) dziewczęta
XXI Radomszczański Bieg Niepodległości - II miejsce Przemysław Nowak


Rok szkolny 2011/2012

Nauczyciele WF: mgr Waldemar Nita, mgr Agnieszka Karasek - Wilkoszewska

Zawody Drzewniak Cup - III miejsce chłopcy


Rok szkolny 2010/2011

Nauczyciele WF: mgr Waldemar Nita, mgr Joanna Sukiennik, mgr Agnieszka Karasek - Wilkoszewska

Otwarty Młodzieżowy Turniej Streetball'a - I miejsce


Rok szkolny 2009/2010

Nauczyciele WF: mgr Joanna Sukiennik, mgr Agnieszka Karasek-Wilkoszewska, mgr Waldemar Nita.

VII Powiatowe Zawody Strzeleckie dla Szkół Gimnazjalnych - II miejsce drużynowo w konkurencji karabin pneumatyczny.
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej - IV miejsce chłopców
XII Turniej Piłkarski Coca - Cola Cup - IV miejsce chłopców


Rok szkolny 2003/2004

Nauczyciele WF, SKS: mgr Lidia Kowalczyk, mgr Waldemar Nita, mgr Roman Wasilenko

Indywidualne Biegi Przełajowe - II miejsce Żaneta Leśniewska
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt - II miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców - II miejsce
Zawody Strzeleckie Karabin Pneumatyczny - I miejsce
Zawody Strzeleckie Karabin Pneumatyczny - I miejsce Michał Kowalski (w klasyfikacji indywidualnej)


Rok szkolny 2002/2003

Nauczyciele WF, SKS: mgr Lidia Kowalczyk, mgr Waldemar Nita, mgr Roman Wasilenko

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej chłopców - II miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt - I miejsce
Mistrzostwa Rejonowe w Unihokeju dziewcząt - III miejsce
XI Radomszczański Bieg Niepodległości - I miejsce Żaneta Leśniewska
Turniej Piłki Koszykowej Chłopców o Puchar Dyrektora PG nr 3 w Radomsku - II miejsce
Integracyjny Turniej Piłki Koszykowej - III miejsce
Turniej Strzelecki z Broni Pneumatycznej - I miejsce


Rok szkolny 2001/2002

Nauczyciele WF, SKS: mgr Jolanta Woźniak, mgr Waldemar Nita, mgr Roman Wasilenko

X Radomszczański Bieg Niepodległości - I miejsce Żaneta Leśniewska
Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Chłopców - III miejsce